ClickCease

O nás

Domov / O nás

Sme Zabuchnute.sk, experti na všetko zabuchnuté.

Už viac ako 12 rokov sa špecializujeme na otváranie zabuchnutých alebo zamknutých dverí domov, bytov a áut bez poškodenia, na opravy zámkov všetkých typov, na otváranie trezorov a výrobu autokľúčov.

Naša non-stop zámočnícká pohotovosť je pripravená Vám pomôcť kedykoľvek (aj cez víkendy a sviatky) a kdekoľvek v Bratislavskom, Nitrianskom a Banskobystrickom kraji.

V rámci Bratislavy si cestu neúčtujeme. Mimo Bratislavy si cestu účtujeme podľa vzdialenosti.

Oprava alebo výmena celého zámku / zámky alebo vložky nie je pre nás žiaden problém. Vieme vybrať zlomený kľúč z Vášho zámku.

Bez poškodenia otvárame aj poštové schránky.

Vaše auto vieme otvoriť priamo na mieste, kde sa nachádza. Pomocou profesionálneho náradia vieme otvoriť vymknuté autá všetkých typov a značiek rýchlo a hlavne bez akéhokoľvek poškodenia zámku alebo dverí.

Otváranie zabuchnutých dverí domov, bytov alebo áut nie je iba naša práca, ale aj koníček. Stále sledujeme nové trendy, či už ide o profesionálne náradie na otváranie dverí alebo nové zamykacie mechanizmy.

Zverte otvorenie Vašich dverí do rúk odborníkov. Ponúkame profesionálnu prácu, individuálny prístup a diskrétnosť.

Zavolajte nám a my sa o všetko postaráme.

Juraj Gróf

 

Stránka zabuchnute.sk bola vytvorená v spolupráci s bancoynegro.com na zakláde WordPress šablóny Total od spoločnosti Hash Themes.